acik-ogretim

Osmanlı Alfabesi Ders Notları (Öğrenci Notu)

Bu notları sunmadan belirtmek isteriz ki, Osmanlıca dilinin zorlu yapısından dolayı elinizdeki metnin çevirisini bir türlü yapamıyorsanız. Sizlere Osmanlıca Profesyonel Çeviri İçin Protranslate.net sitesini öneriyoruz. Bu harika site ile akıl almaz fiyatlara çok kaliteli tercümeler edinecek, şaşkınlığınızı şuan bizlerin yaptığı gibi sizler de çevrenize bu şirketi tavsiye ederek yaşayacaksınız.

Osmanlı Alfabesi dersi için öğrencilerin özenle hazırlamış olduğu ve sizlerle paylaşmak istedikleri notlarını buraya ekleyerek sizlere sunuyoruz.

Osmanlı Alfabesi dersi için ders çalışma esnasında bir kağıda notlar yazarak bu notların fotoğrafını bizlere ulaştıran arkadaşa teşekkür ediyoruz. Osmanlı Alfabesi dersi için resimli ders notları aşağıdadır. Sizde elinizdeki ders notunu göndermek istiyorsanız tıklayınız.

Ders notlarına çalışarak sınava hazırlanabilir, konu hakkında püf noktalarını öğrenebilir ve öğrenci arkadaşlarımızın nokta atışı çıkardığı noktalar ile sınavınız çok daha güzel geçebilir.

İyi dersler.

Osmanlı Alfabesi ders notları

Doğrulama *

2018 Bahar Dönemi Final Sınavı
26-27 Mayıs 2018 Cumartesi-Pazar