http://aofkayit.anadolu.edu.tr Adresi Online Oldu

2010 – 2011 Açıköğretim kayıtlarının başlamasına çok az bir süre kaldı. İnternetten ön kayıt yaptıracağınız site olan aofkayit.anadolu.edu.tr yeni bilgiler ile online duruma geçmiş bulunmaktadır. Her yıl sadece kayıt zamanı açılan siteden ön kayıt yaptırarak Açıköğretim kaydınıza başlamış oluyorsunuz.

sitesinde sadece yeni kayıt işlemleri değil, dikey geçiş, ikinci üniversite, lisans tamamlama, ek yerleştirme gibi bölüm kayıtlarınıda yapabiliyorsunuz. Başvurunuzun ardından size, bilgisayarınıza indirmeniz ve yazıcı dökümünü almanız için iki sayfalık elektronik dosya verilecektir. Dosyanın bir sayfası kayıt için AÖF bürosuna teslim etmeniz gereken İnternet Başvuru Belgesinden, diğer sayfası sadece bilgi amacıyla hazırlanan ve sizde kalacak olan Başvuru ve Kayıt Bilgilerinden oluşmaktadır.

Sizde kalacak olan Başvuru ve Kayıt Bilgileri sayfasında, AÖF Büro-Web Hizmetleri sitesine girmeniz için gerekli olan AÖF Büro-Web site şifresi de bulunmaktadır. Bu şifre sayesinde AÖF Büro-Web Hizmetleri sitemize girerek adres, büro, sınav merkezi, telefon numarası gibi kişisel bilgi değişikliğinizi gerçekleştirebilir, öğrencilikle ilgili diğer bilgilere ulaşabilir ve AÖF E-Posta Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu nedenle, Başvuru ve Kayıt Bilgileri sayfasının başkalarının eline geçmesini ve görülmesini engelleyiniz. AÖF Büro-Web site şifresi size özel olup diğer şahısların şifrenizi öğrenmesinden ve sonrasında şifreyle gerçekleştirilecek işlemlerden doğacak sorumluluk size ait olacaktır.

KAYIT TARİHLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Size Yardımcı Olması açısından aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz.

Doğrulama *

2018-2019 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı
27 Temmuz 2019