Geçtiğimiz hafta Açıköğretim bütünleme sınavlarını atlattık. Bir sonraki sınava yaklaşık 7 ay var. Açıköğretim çalışanları bunu fırsat bilerek e öğrenmeyi bakıma almışlar. Bu yüzden pek çok öğrenci şu anda portalına girişte sorun yaşıyor.

Bizde sorunu bugün farkettik. portalına girmeye çalıştığımızda ” . ” şeklinde uyarı ile karşılaştık. 4-5 kişiye daha sordum ve onlarda da aynı sorun var. Bize gelen bir çok soruda da E öğrenmeye giremediğini söyleyen öğrenciler dert yanıyordu.

Bu sorun çok uzun sürmeyecektir. 1 hafta içinde sistemin eski haline döneceğini düşünüyoruz. Eğer dönmez ise beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.

Sitesi: E-öğrenme

e ogrenme

 • @ ahmet 44:
  Muthemelen kaydınız henüz e öğrenme portalına işlenmemiştir. Aof bürosunu aramanızı öneririm. İşleminizi hızlandırırlar.

 • 16 KASIM DENDİ AMA HALEN GİRİŞ YAPAMIYORUZ E ÖĞRENMEYE .SEBEBİNİ BİLİYORMUSUNUZ

 • @ özlem:
  İlginiz için asıl ben teşekkür ederim.

 • anladım admin, bilgilendirmen için teşekkürler. bende yazılış tarihini göremediğim için yeni bir yazı zannettim kusura bakma.

 • @ ali veli:
  @ özlem:
  Bu yazıyı 2009’da yazmıştım. O zaman kredili bölümler için e öğrenme yoktu, sadece yıllık programlar için vardı ve girilemiyordu. (Uyarınız için teşekkürler. Konulara yazılma tarihlerini ekledim.)

  Sisteme müdahale edemediğimden sorunu bulup bulmamam birşey ifade etmiyor. Konuyu açmamdaki neden sorunun genel olduğunu bildirmekti. Sadece kendinde sorun olduğunu zannedip soru soran bir çok öğrenci olmuştu.

 • sınava nasıl yedi ay varmış anlamadım, üç haftadan az bir zaman kAldı. ha bu yedi ay yıllık programlar için kastedilmişse yine ne alaka diyorum çünkü e öğrenme portalı yıllık programlar için değilde kredili programlar için geçerli değil mi?

 • iyide arkadaşım malmısın nesin sorunu bulmadıysan neden bunu bizimle paylaşıyorsun aptal herif vaktimizi niye harcıyosun

Doğrulama *

Bahar Dönemi Ara Sınavı
18 - 19 Nisan 2020