AÖF Bahar Dönemi Final Sınavı Sonuçları Açıklandı!

Anadolu Üniversitesi tarafından 24-25 Mayıs tarihlerinde yapılan bahar dönemi final sınavı sonrası heyecan başlamıştı. Çok uzun bir süre final sınavına hazırlanan adaylar iyi sonuçlar alarak yaz tatiline mutlu girmenin planlarını yapıyor. Konu ile ilgili yüz binlerce kişinin beklediği AÖF sınav sonuçları açıklaması geldi. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi AÖF sınav sonuçları aof.anadolu.edu.tr adresinden açıklandı!

AÖF BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Eğitim hayatına Açık Öğretim Fakültesi’nde devam eden öğrenciler için heyecanlı bekleyiş bugün sona erdi. AÖF sınav sonuçları bugün açıklandı.

AÖF sınav sonuçları açıklandı! Anadolu Üniversitesi ile Açıköğretim AÖF sınav sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır?

AÖF SINAV SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Anadolu Üniversitesi bahar dönemi final sınavları sonuçları ile beraber öne çıkan bir diğer konu ise, 3 ders sınavı durumunda. Kurumun resmi internet sitesinde 3 ders başvuru tarihleri hakkında bilgi verilirken, sınav merkezleri de paylaşıldı.

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin lisans veya önlisans programlarında kayıtlı öğrencilere bahar dönemi dönem sonu sınavlarından sonra tanınan üç ders sınav hakkı, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Üç Ders Sınav Hakkı Uygulama Usul ve Esaslarında belirlenen usul ve esaslar çerçevesinde yürütülür.

Doğrulama *

2018-2019 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı
27 Temmuz 2019