Açıköğretim Sorularından İstediğiniz Sayfayı Yazdırın

Geçmiş yıllarda çıkan soruları almak için anasayfamız olan ‘u pek çok arkadaşımız kullanıyor. Bize gelen soruları derleyerek, önemli gördüklerimizin çözümlerini  blog sayfamızda sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Geçmiş yıllarda çıkan Açıköğretim Sorularını kitapçık olarak indirebiliyoruz. Bir kitapçıkta bazen 4 tane dersin soruları olabiliyor. Çoğu öğrencide bu 4 dersi değilde sadece bir dersi yazdırmak istiyor. Bunu bilmeyenler için resimlerle anlatım yaptık. Buyrun resimlere bakalım.

Sozel.Org sayfamızdan soruları nasıl indirebileceğinizi okuyup, yazdırma kısmına geldiğinizi farz ederek anlatıma buradan devam ediyorum.

soru yazdir

Soru yazdırma sayfasına tıkladığınızda kitapçığın üst sağ kısmında yazdır butonunu göreceksiniz. Bu butonun aktif olması için kitapçığın tamamının yüklenmiş olması gerekiyor. Eğer sizde aktif değil ise biraz beklerseniz kitapçık yüklenecek ve buton aktif olacaktır. ( Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız. )

aof soru yazdirma

Yazdır butonuna tıkladığınızda yukarıdaki yazdırma penceresi ile karşılaşacalsınız. ( yukarıdaki resim windows 7 işletim sisteminden alınmıştır. Sizde farklı olabilir. ) Bu ayar penceresinde hangi sayfaları yazdırmak istediğinizi sol kısımdan seçebilirsiniz. Kitapçığın altında yazan sayfa numaralarına bakabilirsiniz. Eğer ayar penceresinin görüntüsü farklı ise yazıcı ayarları gibi bir kısım vardır. Oraya tıklayarak aynı ayarı yapabilirsiniz. ( Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız. )

Doğrulama *

2018-2019 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı
27 Temmuz 2019