acik-ogretim

Açıköğretim Mobil Uygulaması Hizmetinizde

Yaklaşık 1.5 milyon öğrencisi bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri ile İstanbul Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri için hazırlanan ücretsiz mobil uygulamayı hizmetinize sunuyoruz.

 

Açıköğretim (AÖF) Mobil Uygulaması indirmek için tıklayınız

Uygulamada Hangi Hizmetler Mevcut?

Açıköğretim Ders Notları

Açıköğretim öğrencilerinin hazırladığı resimli ders notları, dersanelerin, hocaların ve bizlerin hazırlamış olduğu ders notları ile sınavlara çok daha kısa sürede ve çok daha etkin bir şekilde çalışabilirsiniz.

Açıköğretim Deneme Sınavları

Sisteme eklediğimiz tamamı çıkmış sorulardan oluşan online bir şekilde çözebileceğiniz deneme sınavları, arasınav ve dönemsonu sınavları öncesi çözerek sınavlara tam olarak hazırlanmış olacaksınız.

AÖF Not Hesaplama Robotu

Arasınavdan aldığınız notlar sonucunda dönem sonu sınavından almanız gereken notu hesaplayabilirsiniz. Böylece dersi hangi harf notuyla geçebileceğinizide görebileceksiniz.

Açıköğretim hakkında herşey…

Açıköğretim hakkında tüm bilgileri (, , , , , ) ve duyuruları anlık olarak takip edebilir, önemli tarihleri bildirim olarak alabilirsiniz.

Uygulamamız sürekli gelişmekte olup ders notları ve deneme sınavları hergün eklenmektedir. Çalışmak istediğiniz ders notları için bir süre sonra tekrar incelemenizi öneririz.

Doğrulama *

2018 Bahar Dönemi Final Sınavı
26-27 Mayıs 2018 Cumartesi-Pazar