Açıköğretim Çıkmış Sınav Soruları

Açıköğretim arasınavına 20 gün gibi kısa bir süre kaldı. Eminim bir çok öğrenci epey yoğun bir şekilde ders çalışıyordur. Daha önceki yazımızda ” Açıköğretim Sınav Taktikleri | Ders Çalışma Teknikleri ” ders çalışma tekniklerinden bahsetmiştik. Oradaki önemli bir noktayı tekrar belirtmek isteriz ki Çıkmış Sınav Sorularını çözmeniz size büyük yarar sağlayacaktır. Aöf çıkmış sınav sorularının aynıları arasınavda, yılsonu sınavında ve bütünlemede gelebiliryor.

Anadolu üniversitesi 2 yıldır geçmiş yıllardaki sınav sorularını yayınlamaya başladı. 2 yıl öncesine kadar bu sorulara erişme imkanımız yoktu. Artık sorular e öğrenme portalında yayınlanıyor. Tabi sürekli bilgisayar başından çalışmakta yorucu olabiliyor. Üstelik böyle çalışmanın verimide oldukça düşük olur. sitesini açmamızın temel nedenide ders çalışmayı daha kolay hale getirmekti. E öğrenme portalındaki soruları bilgisayarına kaydedebilmek veya bu soruların çıktısını alabilmek öğrenciler için son derece yararlı oldu ki aldığımız olumlu yorumlarda bunu doğruluyor.

Anasayfamız olan sayfasında soruları nasıl alabileceğinizi detaylı bir şekilde anlattık. Anlam adığınız, takıldığınız, yapamadığınız bir yer olursa bu konu altından yorum şeklinde belirtebilirsiniz.En kısa sürede size cevap vermeye çalışacağız.

Açıköğretim Sınav Tarihleri

Aşağıdaki ayrıntılı açıklamaları okuyarak soruları bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz. Yapamadığınız bir yer olursa çekinmeden sorabilirsiniz.
Ayrıntılı Açıklamalar:

1- http://sozel.org/?sayfa=yontem&goster=1
2- http://sozel.org/?sayfa=yontem&goster=2
3- http://sozel.org/?sayfa=yontem&goster=3
4 -http://sozel.org/?sayfa=yontem&goster=4

Sozel.Org

Doğrulama *

2018-2019 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı
27 Temmuz 2019