Açıköğretim – AÖF 2018 yılı bahar dönemi final sınavı geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. AÖF final sınavına giren öğrenciler emeklerinin karşılıklarını alıp alamadıklarını merak ediyorlar. AÖF final sınavının sona ermesi ile birlikte yüz binlerce adayın ilk merak ettiği konu AÖF sınav soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağı, bir başka soru ise final sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı…

SINAV SORU VE CEVAPLARI İLE SINAV SONUÇLARININ AÇIKLANMASI

Geçmiş yıllardan günümüze kadar yapılmış açıköğretim sınavlarının sorularına Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sisteminden erişebilirsiniz. http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak çıkmış sınav sorularına bakabilir ve cevap anahtarı kısmından soruların doğru cevaplarını görebilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇ İTİRAZI

AÖF final sınavı sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

AÖF MAZERET SINAVI

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz.

Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

Doğrulama *

Bahar Dönemi Ara Sınavı
18 - 19 Nisan 2020