aofkayit.anadolu.edu.tr Adresi Online

acik-ogretim

Açıköğretim kayıtlarının başlamasına çok az bir süre kaldı. İnternetten ön kayıt yaptıracağınız site olan http://aofkayit.anadolu.edu.tr yeni bilgiler ile online duruma geçmiş bulunmaktadır. Her yıl sadece kayıt zamanı açılan siteden ön kayıt yaptırarak Açıköğretim kaydınıza başlamış oluyorsunuz.

2011 – 2012 Önkayıt adresi: http://aofkayit.anadolu.edu.tr

sitesinde sadece yeni kayıt işlemleri değil, dikey geçiş, ikinci üniversite, lisans tamamlama, ek yerleştirme gibi bölüm kayıtlarınıda yapabiliyorsunuz. Başvurunuzun ardından size, bilgisayarınıza indirmeniz ve yazıcı dökümünü almanız için iki sayfalık elektronik dosya verilecektir. Dosyanın bir sayfası kayıt için AÖF bürosuna teslim etmeniz gereken İnternet Başvuru Belgesinden, diğer sayfası sadece bilgi amacıyla hazırlanan ve sizde kalacak olan Başvuru ve Kayıt Bilgilerinden oluşmaktadır.

Sizde kalacak olan Başvuru ve Kayıt Bilgileri sayfasında, AÖF Büro-Web Hizmetleri sitesine girmeniz için gerekli olan AÖF Büro-Web site şifresi de bulunmaktadır. Bu şifre sayesinde AÖF Büro-Web Hizmetleri sitemize girerek adres, büro, sınav merkezi, telefon numarası gibi kişisel bilgi değişikliğinizi gerçekleştirebilir, öğrencilikle ilgili diğer bilgilere ulaşabilir ve AÖF E-Posta Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu nedenle, Başvuru ve Kayıt Bilgileri sayfasının başkalarının eline geçmesini ve görülmesini engelleyiniz. AÖF Büro-Web site şifresi size özel olup diğer şahısların şifrenizi öğrenmesinden ve sonrasında şifreyle gerçekleştirilecek işlemlerden doğacak sorumluluk size ait olacaktır.

Size Yardımcı Olması açısından aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz.

2017 Güz Dönemi Ara Sınavı
25 Kasım 2017 Cumartesi