Açıköğretim 2012 Güz Dönemi Final Sınav Sonuçları

acik-ogretim

Açıköğretim kredili bölüm öğrencileri 21 – 22 Ocak 2012 tarihlerinde güz dönemi final sınavına girmişlerdi. Bu sınavın sonuçlarının açıklanmasınıda dört gözle bekliyorlar.

Final sınavı sonuçlarının en geç 10 şubatta açıklanacağını düşünüyoruz. Nitekim 13 şubatta kayıt yenileme işlemleri başlıyor. ( Kredili Bölümlerin 2012 Bahar Yarıyılı Kayıt Yenileme İşlemleri )

Sınav sonuçları açıklandığında sınav sonucunuza aşağıdaki adresten girip bakabileceksiniz.

http://ogrenci.anadolu.edu.tr/

Öğrenci sistemine yenilik olarak şifresiz giriş özelliğide eklenmiş. Tüm öğrencilerin şifresiz giriş işlemi şu an için açık konumda. Yukarıdaki adresten giriş yaptığınızda sağ üst köşeden şifresiz girişi kapatabilirsiniz.

Şifresiz Giriş Nedir ?

Sınav notlarının açıklandığı dönemlerde öğrencilerin web sayfasına daha hızlı giriş yapabilmeleri ve şifresini hatırlayamayan öğrencilerin notlarını daha kolay  görüntüleyebilmeleri için  kullanılan bir uygulamadır.

Sınav notlarının açıklandığı dönemlerde öğrenciler önceden vermiş oldukları izne bağlı olarak, web sayfasına TC Numaraları ile şifresiz giriş yapabilmektedirler.

Şifresiz giriş yapıldığında Not Görüntüleme Sayfası haricinde başka bir sayfa görüntülenmez. Öğrenci, not bilgisi görüntüleme haricinde başka bir işlem yapmak isterse şifreli giriş yapmak zorundadır.

Öğrenciler şifresiz giriş uygulaması iznini, öğrenci web uygulamasına şifreleri ile giriş yaptıktan sonra verebilir veya kaldırabilirler.

2017 Güz Dönemi Ara Sınavı
25 Kasım 2017 Cumartesi